ZAPOSLENJE

Odgovornost prema zaposlenima

Kao porodična kompanija, negujemo iste životne vrednosti u firmi kao i u porodici. Svakog novog zaposlenog dočekujemo tako da se oseća kao vredan član organizacije od momenta kad se priključi. Nudimo siguran posao, radno okruženje u koje se svaki pojedinac poštuje, mogućnosti dodatnog obrazovanja kroz seminare i kurseve, kao i mogućnost profesionalnog napredovanja.

Otvorena radna mesta i kako se prijaviti

Sve otvorene radne pozicije su objavljene na ovoj stranici. Osim toga, u svakom trenutku možete da dostavite vaše podatke i CV na mejl office@ulpr.com. Vaše podatke čuvamo u našoj bazi potencijalnih kandidata. Vaša prijava će biti pažljivo proverena i ukoliko vaše kvalifikacije odgovaraju poziciji koju smo oglasili, kontaktiraćemo vas putem mejla ili telefona i zakazati intervju.

INŽENJER ELEKTROTEHNIKE - INDUSTRIJSKE AUTOMATIKE

Vaše prijave i CV u prilogu šaljite na mejl office@ulpr.com

OPIS POSLOVA:
- Projektovanje, integracija i puštanje u rad sistema automatskog upravljanja baziranih na primeni PLC, HMI i SCADA softvera
- Izrada tehničke dokumentacije
- Saradnja sa inženjerima različitih struka, izvođačima radova i ostalim saradnicima
- Tehnička podrška kupcima/korisnicima

MAŠINSKI INŽENJER - INŽENJER MEHATRONIKE

- Izrada projektno-tehničke dokumentacije za projekte u oblasti mehatronike, nadzor nad montažom i puštanjem u rad
- Primena Bosch Rexroth proizvoda iz oblasti mehatronike na mašine i montažne linije u industrijskim pogonima, uključujući i pneumatske i elektro mehaničke komponente drugih poznatih proizvođača
- Rad sa softverima za 3D modelovanje i crtanje (SolidWorks…)